Vše o nákupu

Knihu Tak trochu lesana lze objednat vyplněním a odesláním objednávkového formuláře na stránce koupit knihu.

Doprava - ČR

Doprava Cena
Zásilkovna - doručení na výdejní místo 49 Kč
CZ Doručení na adresu HD 99 Kč

Všechny možnosti dopravy, které nabízíme, jsou poskytovány společností Zásilkovna s.r.o. Na výběr je doručení na výdejní místo, dále služba CZ Doručení na adresu HD.

CZ Doručení na adresu HD znamená (zdroj zasilkovna.cz): Tato služba funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností.

Doprava - Slovensko

Doprava Cena
Zásilkovna - doručení na výdejní místo 1.99 EUR
SK Doručení na adresu HD 3.99 EUR
Slovenská pošta 4.29 EUR

Všechny možnosti dopravy, které nabízíme, jsou poskytovány společností Zásilkovna s.r.o. Na výběr je doručení na výdejní místo, dále služba SK Doručení na adresu HD a Slovenská pošta (opět řešeno Zásilkovnou).

SK Doručení na adresu HD znamená (zdroj zasilkovna.cz): Tato služba funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností.

Platební metody

Knihu lze zaplatit bankovním převodem, platební kartou a tzv. rychlým převodem. Platba kartou a instantní bankovní převod jsou řešeny prostřednictvím platební brány společnosti GOPAY s.r.o.

Pokud zvolíte bankovní převod, věnujte prosím pozornost instrukcím v potvrzovacím emailu, který ihned po odeslání objednávky dorazí do vaší e-mailové schránky.

Zásilku odesíláme nejpozději do tří pracovních dnů od okamžiku připsání platby na náš účet.